BIP mapa servisumapa servisu Dnes je:
, hodina:
, svátek má: Sławy, Sławosza, Żelisławy
(cz)Przejrzysta Polska

(cz)W ramach Akcji Społecznej „Przejrzysta Polska” został opracowany informator budżetowy pt. „Skąd mamy pieniądze i na co je wydajemy?”, którego tekst zamieszczamy poniżej. Broszurka została dołączona w formie wkładki do VIII nr "Nowinek Strońskich". Dostępna jest również w Urzędzie Miejskim.

„Skąd mamy pieniądze i na co je wydajemy?” do pobrania:

- format ppt ( 467 KB)

   Powyższa broszura jest publikowana i rozpowszechniana wśród mieszkańców Naszej Gminy po raz pierwszy, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi. Wnioski dotyczące informacji zawartych w broszurze prosimy kierować pod nr tel. 811-77-22, e-mail: b.birowka@stronie.pl

   Do X numeru „Nowinek Strońskich” dołączyliśmy skrypt Strategii Rozwoju Gminy Stronie Śląskie. Jest to kolejny element realizacji przez Gminę zadań związanych z akcją społeczną „Przejrzysta Polska”. Skrypt dostępny jest również w siedzibie Urzędu Miejskiego.

   Zadanie ma celu przedstawienie mieszkańcom Gminy krótkiego materiału, zawierającego najważniejsze aspekty aktualnie obowiązującego strategicznego dokumentu rozwojowego.  Publikacja ta zawiera opisy zadań strategicznych, które powinny być zrealizowane w ciągu najbliższych 10 lat.

Skrypt Strategii do pobrania w formie elektronicznej:

- format pdf (483 KB)

  
Do XII numeru Nowinek Strońskich został dołaczony skrypt Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Gminy Stronie Śląskie na lata
2005 - 2010 (WPI).

Skrypt WPI do pobrania w formie elektronicznej:
-format PDF (215 KB)

Pełne opracowanie Strategii Rozwoju Gminy Stronie Śląskie oraz Wieloletniego Programu Inwestycyjnego dostępne jest na stronie internetowej www.stronie.pl i http://stronie.biuletyn.info.pl, a także w Urzędzie Miejskim (pok. nr 9).

 

 

 

Počítadlo přístupů: 2412805 Projektowanie stron www Go3.pl
Projekt spolufinancován z prostředků Evropského fondu regionálního rozvoje v rámci Programu INTERREG III A Česko-Polsko