BIP mapa serwisumapa serwisu Dziś jest:
, godzina:
, imieniny: Gracji, Jakuba, Konrada
Przejrzysta Polska

W ramach Akcji Społecznej „Przejrzysta Polska” został opracowany informator budżetowy pt. „Skąd mamy pieniądze i na co je wydajemy?”, którego tekst zamieszczamy poniżej. Broszurka została dołączona w formie wkładki do VIII nr "Nowinek Strońskich". Dostępna jest również w Urzędzie Miejskim.

„Skąd mamy pieniądze i na co je wydajemy?” do pobrania:

- format ppt ( 467 KB)

   Powyższa broszura jest publikowana i rozpowszechniana wśród mieszkańców Naszej Gminy po raz pierwszy, dlatego będziemy wdzięczni za wszelkie Państwa uwagi. Wnioski dotyczące informacji zawartych w broszurze prosimy kierować pod nr tel. 811-77-22, lub e-mail: strategia@stronie.pl  

   Do X numeru „Nowinek Strońskich” dołączyliśmy skrypt Strategii Rozwoju Gminy Stronie Śląskie. Jest to kolejny element realizacji przez Gminę zadań związanych z akcją społeczną „Przejrzysta Polska”. Skrypt dostępny jest również w siedzibie Urzędu Miejskiego.

   Zadanie ma celu przedstawienie mieszkańcom Gminy krótkiego materiału, zawierającego najważniejsze aspekty aktualnie obowiązującego strategicznego dokumentu rozwojowego.  Publikacja ta zawiera opisy zadań strategicznych, które powinny być zrealizowane w ciągu najbliższych 10 lat.

Skrypt Strategii do pobrania w formie elektronicznej:

- format pdf (483 KB)

  
Do XII numeru Nowinek Strońskich został dołączony skrypt Wieloletniego Programu Inwestycyjnego Gminy Stronie Śląskie na lata 2005 - 2010 (WPI).

Skrypt WPI do pobrania w formie elektronicznej:

-format pdf (215 KB)

Pełne opracowanie Strategii Rozwoju Gminy Stronie Śląskie oraz Wieloletniego Programu Inwestycyjnego dostępne jest na stronie internetowej www.stronie.pl i http://bip.stronie.dolnyslask.pl , a także w Urzędzie Miejskim (pok. nr 9).

 

 

 

Licznik odwiedzin: 2362375 Projektowanie stron www Go3.pl
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu INTERREG III A Czechy-Polska